KONST / Litografier / Färglitografi 12837137
nr 1283 7137
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/60. Motivet: 41x57 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
måndag 21 oktober 2019
kl 18:05:33
21 okt
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin